YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts - en to nl translation catalogue (341 entries)

note: Plugin URI of the plugin
en: https://yithemes.com/themes/plugins/yith-woocommerce-dynamic-pricing-and-discounts/
nl: https://yithemes.com/themes/plugins/yith-woocommerce-Dynamic-Pricing-and-discounts/

en: Invalid rule.
nl: Ongeldige regel.

en: Active
nl: Actief

en: No rule to duplicate has been supplied!
nl: Er is geen regel beschikbaar om te duplicaren!

en: Settings
nl: Instellingen

en: Exclusion List
nl: Uitsluitingenlijst

[ctx: [HELP TAB] Video title]
en: Check this video to learn how to <b>create dynamic rules</b>
nl: Bekijk deze video om te leren hoe je <b>dynamische regels kunt aanmaken</b>

en: Dynamic rule updated.
nl: Dynamische regel bijgewerkt.

en: Dynamic rule deleted.
nl: Dynamische regel verwijderd.

en: Dynamic rule restored.
nl: Dynamische regel hersteld.

en: Dynamic rule saved.
nl: Dynamische regel opgeslagen.

en: Dynamic rule submitted.
nl: Dynamische regel ingediend.

en: Dynamic rule draft updated.
nl: Dynamische regel concept bijgewerkt.

en: Dynamic rule updated and sent.
nl: Dynamische regel bijgewerkt en verstuurd.

note: translators: %s:  dynamic rule count
en: %s dynamic rule updated. | %s dynamic rules updated.
nl[0]: %s dynamische regel bijgewerkt.
nl[1]: %s dynamische regels bijgewerkt.

note: translators: %s:  dynamic rule count
en: %s dynamic rule not updated, somebody is editing it. | %s dynamic rules not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s dynamische regel niet bijgewerkt, iemand is deze aan het bewerken.
nl[1]: %s dynamische regels niet bijgewerkt, iemand is deze aan het bewerken.

note: translators: %s:  dynamic rule count
en: %s dynamic rule permanently deleted. | %s dynamic rules permanently deleted.
nl[0]: %s dynamische regel permanent verwijderd.
nl[1]: %s dynamische regels permanent verwijderd.

note: translators: %s: dynamic rule count
en: %s dynamic rule moved to the Trash. | %s dynamic rules moved to the Trash.
nl[0]: %s dynamische regel verplaatst naar de prullenbak.
nl[1]: %s dynamische regels verplaatst naar de prullenbak.

note: translators: %s:  dynamic rule count
en: %s dynamic rule restored from the Trash. | %s dynamic rules restored from the Trash.
nl[0]: %s dynamische regel hersteld van prullenbak
nl[1]: %s dynamische regels hersteld van prullenbak

en: Offer applied:
nl: Aanbieding toegepast:

en: Save
nl: Opslaan

en: Delete
nl: Verwijder

en: All types
nl: Alle types

en: Products
nl: Producten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Confirm delete
nl: Bevestig verwijdering

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Category
nl: Categorie

en: Rule name
nl: Regelnaam

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Actions
nl: Acties

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Back to rules
nl: Terug naar regels

en: Create now your first dynamic rule to make your customers happy!
nl: Maak nu je eerste dynamische regel aan om je klanten gelukkig te maken!

en: You have no dynamic rule yet.
nl: Je hebt nog geen dynamische regels.

en: Create rule
nl: Regel aanmaken

en: Exclude items from rules
nl: Items uitsluiten voor regels

en: a % discount of
nl: een % korting van

en: a price discount of
nl: een prijskorting van

en: a fixed price of
nl: een vaste prijs van

en: + Add rule
nl: + Regel toevoegen

en: Schedule a start and end time
nl: Plan een start- en eindtijd

en: From
nl: Van

en: To
nl: Tot

en: Discount Rules
nl: Kortingregels

en: Show quantity & prices in a table
nl: Toon hoeveelheid & prijzen in een tabel

en: Enter a custom text to show under the quantity table
nl: Aangepaste tekst invoeren om weer te geven onder de hoeveelheidstabel

en: Discount conditions
nl: Kortingsvoorwaarden

en: Add condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Save condition
nl: Voorwaarde opslaan

en: Delete condition
nl: Voorwaarde verwijderen

en: Allow free shipping
nl: Gratis verzending toestaan

en: Disable when a coupon has been applied
nl: Uitschakelen wanneer een kortingsbon is toegepast

en: Enable if you want to disable this rule if the user has applied a coupon code
nl: Inschakelen als je deze regel wilt uitschakelen als de gebruiker een kortingsbon heeft toegepast

en: Show a notice in the cart
nl: Melding tonen in de winkelwagen

en: Enable to show a notice above the cart
nl: Inschakelen om een melding te tonen boven de winkelwagen

en: Cart notice
nl: Winkelwagenmelding

en: Set the text to show above the cart. Use <code> %remaining_amount%</code> to show the remaining amount and <code>%amount_discount%</code> to show the discount.
nl: Tekst instellen om te tonen boven de winkelwagen. Gebruik <code> %remaining_amount%</code> om de overgebleven korting te tonen, en <code>%amount_discount%</code> om de korting te tonen.

en: Cart notice background color
nl: Achtergrondkleur van winkelwagenmelding

en: Set a category discount
nl: Categorie korting instellen

en: Set the discount to apply to product categories from this rule
nl: Korting instellen om toe te passen op product categorieën van deze regel

en: Discount to apply to entire shop
nl: Korting om toe te passen op de gehele winkel

en: Set the discount to apply to products from this rule
nl: Korting instellen om toe te passen op producten van deze regel

[ctx: Apply a %discount of 20% on all products]
en: Apply
nl: Toepassen van een

[ctx: Apply a %discount of 20% on all products]
en:  on all products
nl: op alle producten

[ctx: placeholder for new rule title]
en: Add name
nl: Naam toevoegen

en: Set the priority to assign to this rule. Priority is important to overwrite rules. 1 is the highest priority
nl: Prioriteit instellen om deze regel toe te wijzen. Prioriteit is belangrijk om regels te overschrijven. 1 is de hoogste prioriteit

en: Pricing Discount Settings
nl: Prijskorting instellingen

en: Choose which products to offer as a gift
nl: Kies welke producten je wilt aanbieden als een geschenk

en: Offer gift if
nl: Geschenk aanbieden als

en: In cart there is a minimum number of items
nl: De winkelwagen een minimum aantal items heeft

en: In cart there are items for a minimum subtotal
nl: De winkelwagen een minimum subtotaal bedrag heeft

en: Choose if you want to offer a gift when the cart has a minimum number of items or a minimum subtotal amount
nl: Bepaal of je een geschenk wilt aanbieden wanneer de winkelwagen een minimum aantal items heeft of een minimum subtotaal bedrag

en: Offer gifts if total items in cart:
nl: Geschenken worden aangeboden bij een totaal items in winkelwagen van:

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: Set how many items the user has to have in the cart in order to see the gift products
nl: Instellen hoeveel items de gebruiker in de winkelwagen dient te hebben om de geschenk-producten te kunnen zien

[ctx: Offer gifts if subtotal is higher then $]
note: translators: %s is the WooCommerce currency symbol
en: Offer gifts if subtotal is higher then (%s)
nl: Geschenk aanbieden als het subtotaal hoger is dan (%s)

en: Set the minimum subtotal required to offer this gift in cart
nl: Minimum subtotaal instellen die nodig is om dit geschenk in de winkelwagen aan te bieden

en: Text to show in modal window
nl: Tekst om weer te geven in modaal venster

note: translators: %s is the placeholder to use, to display the amount of product that is possible add with this discount
en: Enter a custom text that will be shown in the modal window to describe this offer. Use %s to show the number of products dynamically.
nl: Voer een aangepaste tekst in die in het modale venster wordt weergegeven om deze aanbieding te beschrijven. Gebruik %s om het aantal producten dynamisch weer te geven.

en: You can add {{total_to_add}} product(s) for free!
nl: Je kunt {{total_to_add}} product(en) gratis toevoegen!

en: Add a custom message in products offered as gift
nl: Aangepast bericht toevoegen in producten die als geschenk worden aangeboden

en: Set offer rules
nl: Aanbieding regels instellen

en: Create the special offer rule for the products you selected
nl: De speciale aanbieding regel aanmaken voor het door jou geselecteerde product

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Enable this option to repeat the rule. For example, if you offer a 50% discount when purchasing a second product, when the user purchases four products, the rule is applied twice and the user gets a 50% discount on two of the four purchased products.
nl: Deze optie inschakelen om deze regel te herhalen. Bijvoorbeeld, als je 50% korting aanbiedt bij de aankoop van een tweede product, wanneer een gebruiker vier producten koopt, zal de regel twee keer worden toegepast. De gebruiker krijgt 50% korting op twee van de vier gekochte producten.

en: Promote offer in modal window
nl: Aanbieding promoten in modaal venster

en: Enable to show a modal window after the user adds the product to the cart (from product page only). The modal window will display the other products linked to the offer and will only appear if there's at least one special offer set up for the current product.
nl: Inschakelen om een ​​modaal venster weer te geven nadat de gebruiker het product aan de winkelwagen heeft toegevoegd (alleen vanaf de productpagina). Het modale venster toont de andere producten die aan de aanbieding zijn gekoppeld en verschijnt alleen als er ten minste één speciale aanbieding is ingesteld voor het huidige product.

en: Get a special discount if you add {{total_to_add}} product(s) to your order.
nl: Krijg een speciale korting als je {{total_to_add}} product(en) toevoegt aan je bestelling.

note: translators: name of product
en: Gift %s removed properly
nl: Doe %s cadeau juist verwijderd

en: Discount per quantity
nl: Korting per hoeveelheid

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Price
nl: Prijs

en: % Discount
nl: % korting

en: Please note: you've saved %total_discount_percentage% on this order today
nl: Let op: je hebt vandaag %total_discount_percentage% opgeslagen op deze bestelling

note: translators: name of product
en: Gift %s added properly
nl: Doe %s cadeau juist toegevoegd

en: Qty in cart
nl: Hoeveelheid in winkelwagen

en: Do you really want to delete this rule?
nl: Weet u zeker dat u deze regel wilt verwijderen?

en: Discount
nl: Korting

en: Parent Item:
nl: Hoofditem:

en: All Discount Rules
nl: Alle kortingsregels

en: View Discount Rules
nl: Bekijk kortingsregels

en: + Add Rule
nl: + Regel toevoegen

en: Update Discount Rule
nl: Kortingsregel bijwerken

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not found in Trash
nl: Niet gevonden in prullenbak

en: Offer ends: %s
nl: Offerte loopt af op: %s

[ctx: Up to 5]
note: translators: %s is the quantity
en: Up to %s
nl: Tot %s

en: Create a special offer rule for the purchase of:
nl: Een speciale aanbieding regel aanmaken voor de aankoop van:

en: Create a BOGO rule for the purchase of:
nl: Een BOGO regel aanmaken voor de aankoop van:

en: Create a quantity rule for the purchase of:
nl: Hoeveelheidsregel aanmaken voor de aankoop van:

en: All products
nl: Alle producten

en: Specific products
nl: Specifieke producten

en: Specific product categories
nl: Specifieke product categorieën

en: Specific product tags
nl: Specifieke product tags

en: Apply rule to:
nl: Regel toepassen op:

en: Search the product(s) to include in the rule
nl: Product(en) zoeken om in te sluiten in de regel

en: Search for a category
nl: Zoek een categorie

en: Search the product categories to include in the rule
nl: Product categorieën zoeken om in te sluiten in de regel

en: Search for a tag
nl: Zoek een tag

en: Search the product tags to include in the rule
nl: Product tags zoeken om in te sluiten in de regel

en: Choose which product(s) to exclude
nl: Kies welke product(en) je wilt uitsluiten

en: Search the product(s) to exclude from this rule
nl: De product(en) zoeken die je wilt uitsluiten van de regel

en: Choose the product categories to exclude
nl: Kiezen welke product categorieën je wilt uitsluiten

en: Search the product categories to exclude from this rule
nl: Productcategorieën zoeken om uit te sluiten van deze regel

en: Choose which product tags to exclude
nl: Kies welke product tags je wilt uitsluiten

en: Search the product tags to exclude from this rule
nl: Product tags zoeken om uit te sluiten van deze regel

en: Exclude products from this rule
nl: Producten uitsluiten van deze regel

en: Enable if you want to exclude specific products from this rule
nl: Inschakelen als je specifieke producten wilt uitsluiten van deze regel

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Choose which product(s) to include
nl: Kies welke product(en) je wilt insluiten

en: Search the product(s) to include in this discount
nl: Product(en) zoeken die je wilt insluiten in deze korting

en: Choose which product categories to include
nl: Kies welke product categorieën je wilt insluiten

en: Search the product categories to include in the discount
nl: Product categorieën zoeken om in te sluiten in de korting

en: Choose which product tags to include
nl: Kies welke producten je wilt insluiten

en: Search the product tags to include in the discount
nl: Product tags zoeken om in te sluiten in de korting

en: Search the product(s) to exclude
nl: Product(en) zoeken om uit te sluiten

en: Search the product categories to exclude
nl: Productcategorieën zoeken om uit te sluiten

en: Search the product tags to exclude
nl: Product tags zoeken om uit te sluiten

en: Apply discount to a different product or category
nl: Korting toepassen op een ander product of categorie

en: Apply discount to
nl: Korting toepassen op

en: Exclude products from this discount
nl: Producten uitsluiten van deze korting

en: Enable if you want to exclude specific products from this discount
nl: Inschakelen als je specifieke producten van deze korting wilt uitsluiten

en: Exclude users from this discount
nl: Gebruikers uitsluiten van deze korting

en: Enable if you want to exclude specific users from this discount
nl: Inschakelen als je specifieke gebruikers wilt uitsluiten van deze korting

en: Exclude users from this rule
nl: Gebruikers uitsluiten van deze regel

en: Enable if you want to exclude specific users from this rule
nl: Inschakelen als je specifieke gebruikers wilt uitsluiten van deze regel

en: Apply discount to:
nl: Korting toepassen op:

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Only to specific users
nl: Alleen op specifieke gebruikers

en: Only to specific user roles
nl: Alleen op specifieke gebruikersrollen

en: User roles included
nl: Ingesloten gebruikersrollen

en: Select user roles
nl: Selecteer gebruikersrollen

en: Users included
nl: Ingesloten gebruikers

en: Specific users
nl: Specifieke gebruikers

en: Specific user roles
nl: Specifieke gebruikersrollen

en: Choose which user role(s) to exclude
nl: Kies welke gebruikersrol(len) je wilt uitsluiten

en: Choose which user(s) to exclude
nl: Kies welke gebruiker(s) je wilt uitsluiten

en: Schedule offer
nl: Aanbieding inplannen

en: Schedule discount
nl: Korting inplannen

en: Schedule rule
nl: Regel plannen

en: Choose whether to schedule a start and end time for this rule
nl: Bepaal of je een start- en eindtijd wilt inplannen voor deze regel

en: Set offer based on
nl: Aanbieding instellen gebaseerd op

en: Quantity rule will check
nl: Hoeveelheidsregel zal controleren

en: Item quantity in cart line
nl: Hoeveelheid items in winkelwagen rij

en: Total number of products in cart
nl: Totaal aantal producten in winkelwagen

en: Disable other rules with lower priority
nl: Andere regels met lagere prioriteit uitschakelen

en: Show discount in loop
nl: Toon korting in loop

en: Enable if you want to show the discounted price in the loop
nl: Inschakelen als je de afgeprijsde prijs wilt tonen in de loop

en: Add a custom message in products with the BOGO offer
nl: Een aangepast bericht op de producten met een BOGO aanbieding toevoegen

en: Enter a custom text to show in the product page where this rule is applied. Use the placeholder <code>%items_with_rule_applied%</code> to show products, categories, or tags to which the discount rule is applied.
nl: Een aangepaste tekst invoeren om in de productpagina te tonen waar deze regel is toegepast. Gebruik deze placeholder  <code>%items_with_rule_applied%</code> om producten, categorieën of tags te tonen waarop de kortingsregel is toegepast.

en: Add a custom message in products where the discount is applied
nl: Aangepast bericht toevoegen in producten waar de korting is toegepast

en: Enter a custom text to show in the product page where the discount is applied. Use the placeholder <code>%required_items%</code> to show products, categories, or tags that users must add to the cart to apply the discount rule to the product for which it has been created
nl: Een aangepast tekst invoeren om te tonen op de productpagina waar de korting is toegepast. Gebruik deze plaatshouder <code>%required_items%</code> om producten, categorieën of tags te tonen die gebruikers moeten toevoegen aan de winkelwagen, om de kortingsregel toe te passen op het product waarvoor deze is aagemaakt.

en: Users
nl: Gebruikers

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Total amount spent
nl: Totaal uitgegeven bedrag

en: Cart items
nl: Winkelwagen items

en: Cart subtotal
nl: Winkelwagen subtotaal

en: Condition name
nl: Naam voorwaarde

en: Set a name for this cart rule condition
nl: Naam instellen voor deze winkelwagen regel voorwaarde

en: Create a condition based on:
nl: Voorwaarde aanmaken gebaseerd op:

en: Choose the condition type
nl: Kies het type voorwaarde

en: Apply discount to these users
nl: Korting toepassen op deze gebruikers

en: Apply discount to these user roles
nl: Korting toepassen op deze gebruikersrollen

en: Search for a role
nl: Zoeken naar een rol

en: Users excluded
nl: Uitgesloten gebruikers

en: Choose which users to exclude from this discount
nl: Kies welke gebruikers je wilt uitsluiten van deze korting

en: Users roles excluded
nl: Uitgesloten gebruikersrollen

en: Choose which user roles to exclude from this discount
nl: Kies welke gebruikersrollen je wilt uitsluiten van deze korting

en: Specific users or user roles
nl: Specifieke gebruikers of gebruikersrollen

en: Require specific products in the cart
nl: Specifieke producten in de winkelwagen vereisen

en: Select product
nl: Producten selecteren

en: Choose which products are required in the cart to apply the discount
nl: Kies welke producten verplicht in de winkelwagen moeten zitten om de korting toe te passen

en: Search for products
nl: Producten zoeken

en: Apply the discount if:
nl: Korting toepassen als:

en: At least one selected product is in the cart
nl: Minstens een geselecteerd product in de winkelwagen

en: All selected products are in the cart
nl: Alle geselecteerde producten in de winkelwagen

en: Select product category
nl: Productcategorie selecteren

en: Choose which product categories are required in the cart to apply the discount
nl: Kies welke productcategorieën vereist zijn in de winkelwagen om de korting toe te passen

en: At least one of the selected product categories is in the cart
nl: Minstens een van de geselecteerde productcategorieën zitten in de winkelwagen

en: All selected product categories are in the cart
nl: Alle geselecteerde productcategorieën zitten in de winkelwagen

en: Require specific product tags in the cart
nl: Specifieke product tags in winkelwagen vereisen

en: Select product tag
nl: Product tag selecteren

en: At least one selected product tag is in cart
nl: Minstens een geselecteerde product tag in de winkelwagen

en: All selected product tags are in cart
nl: Alle geselecteerde product tags in de winkelwagen

en: Exclude specific products in cart
nl: Specifieke producten in winkelwagen uitsluiten

en: Enable to exclude specific products from discount conditions
nl: Inschakelen om specifieke producten uit te sluiten van kortingsvoorwaarden

en: Choose which products to exclude from this cart condition validation
nl: Kies welke producten je wilt uitsluiten van deze winkelwagen status controle

en: Exclude 'on-sale products'
nl: 'In uitverkoop producten' uitsluiten

en: Enable if you want to exclude 'on-sale products' from discount conditions
nl: Inschakelen als je 'in uitverkoop producten' van kortingsvoorwaarden wilt uitsluiten

en: Exclude specific product categories from discount validation
nl: Specifieke productcategorieën uitsluiten van korting validatie

en: Enable if you want to exclude products of specific categories from discount validation
nl: Inschakelen als je producten van specifieke categorieën wilt uitsluiten van korting validatie

en: Enable if you want to exclude products of specific tags from discount validation
nl: Inschakelen als je producten of specifieke tags wilt uitsluiten van korting validatie

en: Disable discount when specific products are in cart
nl: Korting uitschakelen wanneer specifieke producten in de winkelwagen zitten

en: Choose which products will disable the discount
nl: Bepaal welke producten de korting zullen uitschakelen

en: Choose which product categories will disable the discount
nl: Kies welke productcategorieën de korting zullen uitschakelen

en: Choose which product tags will disable the discount
nl: Kies welke product tags de korting zullen uitschakelen

en: Condition type
nl: Type voorwaarde

en: Excluded products will not be considered for achieving the conditions
nl: Er wordt geen rekening gehouden met uitgesloten producten voor het bereiken van de voorwaarden

en: Choose which kind of condition to create based on products
nl: Kies welke voorwaarde je wilt aanmaken gebaseerd op producten

en: Check quantity of
nl: Controleer de hoeveelheid van

en: Guest
nl: Gasten

en: Require specific brands in cart
nl: Specifieke merken vereist in winkelwagen

en: Include a list of brands
nl: Lijst met merken bijvoegen

en: Choose which brands are required in cart to apply the discount
nl: Kies welke merken vereist zijn in de winkelwagen om de korting toe te passen

en: Search for a brand
nl: Zoek een merk

en: At least one selected brand is in cart
nl: Minstens een geselecteerd merk bevindt zich in de winkelwagen

en: All selected brands are in cart
nl: Alle geselecteerde merken zitten in de winkelwagen

en: Exclude specific brands from discount validation
nl: Specifieke merken uitsluiten van korting validatie

en: Exclude a list of brands
nl: Lijst met merken uitsluiten

en: Choose which brands to exclude from this cart discount validation
nl: Kies welke merken je wilt uitsluiten van deze winkelwagen korting controle

en: Enable to disable the discount if users have specific brands in their cart
nl: Inschakelen om de korting uit te schakelen als gebruikers specifieke merken in de winkelwagen hebben

en: Select a list of brands
nl: Selecteer een lijst met merken

en: Choose which brands will disable the discount
nl: Kies welke merken de korting zullen uitschakelen

en: Specific product brands
nl: Specifieke productmerken

en: Search the brand(s) to include in the rule
nl: Merk(en) zoeken om in te sluiten in de regel

en: Choose which brand(s) to exclude
nl: Kies welke merk(en) je wilt uitsluiten

en: Search the brand(s) to exclude from the rule
nl: Merk(en) zoeken om uit te sluiten van de regel

en: Specific vendors
nl: Specifieke verkopers

en: Search the vendor(s) to include in the rule
nl: Verkoper(s) zoeken om in te sluiten in deze regel

en: Choose which vendor(s) to exclude
nl: Kies welke verkoper(s) je wilt uitsluiten

en: Search the vendor(s) to exclude from this discount
nl: Verkoper(s) zoeken om uit te sluiten van deze korting

en: Choose which vendor(s) to include
nl: Bepaal welke verkoper(s) in te sluiten

en: Search the vendor(s) to include in this discount
nl: Verkoper(s) zoeken om in te sluiten in deze korting

en: Search for a vendor
nl: Zoek een verkoper

en: Require specific vendors in cart
nl: Vereist specifieke verkopers in winkelwagen

en: Include a list of vendors
nl: Lijst met verkopers toevoegen

en: Choose which vendors are required in cart to apply the discount
nl: Kies welke leveranciers nodig zijn in de winkelwagen om de korting toe te passen

en: Exclude specific vendors from discount validation
nl: Specifieke verkopers uitsluiten van korting validatie

en: Exclude a list of vendors
nl: Lijst met verkopers uitsluiten

en: Choose which product vendors to exclude from this cart validation
nl: Kies welke verkopers van producten je wilt uitsluiten van deze winkelwagen controle

en: YITH WooCommerce Dynamic Price Table
nl: YITH WooCommerce Dynamic Price Tabel

en: YITH Dynamic Price Table
nl: YITH Dynamic Price Tabel

en: Leave empty for single product page
nl: Laat leeg voor single product pagina

en: YITH WooCommerce Dynamic Product Notes
nl: YITH WooCommerce Dynamic Product Notities

en: YITH Dynamic Product Notes
nl: YITH Dynamic Product Notities

en: Allow to create rules by product brands
nl: Regels aanmaken per productmerk toestaan

en: Allow to create rules by vendors
nl: Toestaan dat verkopers regels aanmaken

en: YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts Premium is enabled but not effective. It requires WooCommerce in order to work.
nl: YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts Premium is ingeschakeld maar niet werkend. Het heeft WooCommerce nodig om te werken.

en: Cart settings
nl: Winkelwageninstellingen

en: In the cart page show
nl: Op de winkelwagenpagina, toon:

en: A single label to identify all of the cart rules applied
nl: Een enkel label om alle toegepaste winkelwagen regels te identificeren

en: The list of all of the cart rules applied
nl: De lijst met alle toegepaste winkelwagen regels

en: Choose how to show the coupon label in the cart
nl: Bepaal hoe je de kortingsbon label wilt tonen in de winkelwagen

en: Enter a text to identify the coupon in cart, when a discount is applied
nl: Tekst invoeren om de kortingsbon te identificeren in de winkelwagen, wanneer een korting is toegepast

[ctx: Dynamic coupon label]
en: DISCOUNT
nl: KORTING

en: Calculate cart discount starting from
nl: WInkelwagen korting berekenen, starten met

en: Subtotal - tax excluded
nl: Subtotaal - zonder btw

en: Subtotal - tax included
nl: Subtotaal - met btw

en: Show special offers in cart by adapting
nl: Toon speciale aanbieding in winkelwagen door aanpassing van

en: Choose how to show the discounts or special prices in cart
nl: Kies hoe je de kortingen of speciale prijzen wilt tonen in de winkelwagen

note: translators: %s is the field description
en: The unit price
nl: De eenheidsprijs

en: Show amount discount info on cart
nl: Toon kortingsbedrag informatie in winkelwagen

en: Add a custom message in the cart totals
nl: Aangepast bericht toevoegen aan de winkelwagen totalen

en: Price format
nl: Prijs opmaak

en: Placeholder available:
nl: Beschikbare plaatshouder:

en: Enable to add the info about the rule applied in the email sent to customers
nl: Inschakelen om de info over de toegepaste regel toe te voegen aan de e-mail die wordt verzonden aan klanten

en: WPML settings
nl: WPML instellingen

en: Product page settings
nl: Instellingen productpagina

en: Show the discount custom messages
nl: Toon de aangepaste kortingsberichten

en: Message position
nl: Bericht positie

en: Choose where to show the discount rules messages
nl: Kies waar je de kortingsregels berichten wilt tonen

en: Before "Add to cart" button
nl: Voor "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: After "Add to cart" button
nl: Na "Toevoegen aan winkelwagen" knop

en: Before excerpt
nl: Voor beschrijving

en: After excerpt
nl: Na beschrijving

en: After product meta
nl: Na product meta

en: Quantity table options
nl: Hoeveelheidstabel opties

en: Show quantity tables
nl: Toon hoeveelheidstabellen

en: Table layout in desktop
nl: Tabel lay-out op desktop

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Table layout in mobile
nl: Tabel lay-out op mobiele apparaten

en: Choose the layout of the quantity table in mobile devices
nl: Kies de lay-out van de hoeveelheidstabel op mobiele apparaten

en: Table position
nl: Tabelpositie

en: Choose where to show the quantity table on product pages
nl: Bepaal of je de hoeveelheidstabel wilt tonen op productpagina's

en: Use shortcode
nl: Gebruik shortcode

en: Table shortcode
nl: Tabel shortcode

en: Copy the shortcode and use it somewhere in the product pages
nl: Kopieer de shortcode en plaats deze ergens op de productpagina's

en: Table heading
nl: Tabel heading

en: Show a discount column in tables
nl: Toon een kortingskolom in tabellen

en: Enable to show the discount column in all tables
nl: Inschakelen om de kortingskolom te tonen in alle tabellen

en: Table labels
nl: Tabel labels

en: In quantity heading show
nl: Tonen in de hoeveelheid heading

en: The quantity ranges used in the discount rules (e.g.: 1-5)
nl: De hoeveelheidsreeksen gebruikt in de kortingsregels (vb. 1-5)

en: Choose the style of the quantity heading in the tables
nl: Kies de stijl van de hoeveelheid heading in de tabellen

en: Show as default
nl: Toon als standaard

en: The first discount rule (usually the minimum discount)
nl: De eerste kortingsregel (meestal de minimale korting)

en: The last discount rule (usually the maximum discount)
nl: De laatste kortingsregel (meestal de maximale korting)

en: Select default quantity in the table
nl: Selecteer de standaard hoeveelheid in de tabel

en: Enable to automatically select the first quantity rule in the table
nl: Automatisch selecteren van de eerste hoeveelheidsregel in de tabel inschakelen

en: Change product price when user changes quantity
nl: Wijzig de productprijs wanneer de klant de hoeveelheid wijzigt

[ctx: Is a special offer type]
en: Buy 1 Get 1
nl: Koop 1 Krijg 1

en: Set a quantity discount >
nl: Een kwantumkorting instellen >

en: Create a special offer >
nl: Speciale offerte aanmaken >

en: Gift products >
nl: Producten cadeau doen >

en: Set a category discount >
nl: Een categoriekorting instellen >

en: Set a cart discount >
nl: Winkelwagenkorting instellen >

en: Start from a template
nl: Starten vanaf een template

en: Or start from scratch
nl: Of start vanaf 0

en: Free
nl: Gratis

en: Confirm and close window
nl: Bevestigen en venster sluiten

en: No, thanks
nl: Nee, bedankt

en: Browse the products
nl: Bladeren in producten

en: Select a variation
nl: Selecteer een variatie

en: Save options
nl: Opties opslaan

en: Add an exclusion to the list
nl: Een uitsluiting toevoegen aan de lijst

en: Exclusion type
nl: Uitsluitingen type

en: Choose products to add
nl: Kies de producten om toe te voegen

en: Choose the products to add to the exclusion list
nl: Kies de producten om toe te voegen aan de uitsluitingen lijst

en: Choose categories to add
nl: Kies de categorieën om toe te voegen

en: Choose the categories to add to the exclusion list
nl: Kies de categorieën om toe te voegen aan de uitsluitingen lijst

en: Choose tags to add
nl: Kies de tags om toe te voegen

en: Choose the tags to add to the exclusion list
nl: Kies de tags die je wilt toevoegen aan de uitsluitingen lijst

en: Add the exclusion to the list
nl: De uitsluiting toevoegen aan de lijst

en: Add exclusion
nl: Uitsluiting toevoegen
