YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts - en to el_GR translation catalogue (257 entries)

en: Active
el_GR: Ενεργό

en: (Copy)
el_GR: (Αντιγραφή)

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Products
el_GR: Προϊόντα

en: No
el_GR: Όχι

en: Priority
el_GR: Προτεραιότητα

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Create rule
el_GR: Δημιουργία κανόνα

en: Exclude items from rules
el_GR: Απόκλιση αντικειμένων από κανόνες

en: a % discount of
el_GR: % έκπτωση

en: a price discount of
el_GR: έκπτωση τιμής των

en: a fixed price of
el_GR: σταθερή τιμή των

en: + Add rule
el_GR: + Προσθήκη κανόνα

en: Schedule a start and end time
el_GR: Προγραμματισμός ημερομηνίας έναρξης και τερματισμού

en: From
el_GR: Από

en: To
el_GR: Σε

en: Discount Rules
el_GR: Κανόνες Έκπτωσης

en: Show quantity & prices in a table
el_GR: Εμφάνιση ποσότητας & τιμών σε πίνακα

en: Enter a custom text to show under the quantity table
el_GR: Εισάγετε προσαρμοσμένο κείμενο προς εμφάνιση κάτω από τον πίνακα ποσότητας

en: Discount conditions
el_GR: Συνθήκες έκπτωσης

en: Add condition
el_GR: Προσθήκη συνθήκης

en: Save condition
el_GR: Αποθήκευση συνθήκης

en: Delete condition
el_GR: Διαγραφή συνθήκης

en: Allow free shipping
el_GR: Επιτρέψτε δωρεάν αποστολή

en: Disable when a coupon has been applied
el_GR: Απενεργοποίηση όταν έχει εφαρμοστεί κουπόνι

en: Enable if you want to disable this rule if the user has applied a coupon code
el_GR: Ενεργοποιήστε εάν θέλετε να απενεργοποιήσετε αυτόν τον κανόνα εάν ο χρήστης έχει εφαρμόσει κωδικό κουπονιού

en: Set a category discount
el_GR: Ορισμός έκπτωσης κατηγορίας

en: Set the discount to apply to product categories from this rule
el_GR: Ορίστε η έκπτωση να εφαρμόζεται σε κατηγορίες προϊόντων από αυτόν το κανόνα

en: Discount to apply to entire shop
el_GR: Η έκπτωση να εφαρμόζεται σε όλο το κατάστημα

en: Set the discount to apply to products from this rule
el_GR: Ορίστε η έκπτωση να εφαρμόζεται σε προϊόντα από αυτόν το κανόνα

[ctx: Apply a %discount of 20% on all products]
en: Apply
el_GR: Εφαρμόστε

en: Set the priority to assign to this rule. Priority is important to overwrite rules. 1 is the highest priority
el_GR: Ορίστε την προτεραιότητα που θα ανατεθεί σε αυτόν τον κανόνα. Η προτεραιότητα είναι σημαντική για την αντικατάσταση κανόνων. Το 1 είναι η υψηλότερη προτεραιότητα

en: Pricing Discount Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Έκπτωσης Τιμής

en: Choose which products to offer as a gift
el_GR: Επιλέξτε ποια προϊόντα να προσφέρετε ως δώρα

en: Offer gift if
el_GR: Προσφορά δώρου αν

en: In cart there is a minimum number of items
el_GR: Υπάρχει ελάχιστος αριθμός αντικειμένων στο καλάθι

en: In cart there are items for a minimum subtotal
el_GR: Υπάρχουν αντικείμενα στο καλάθι για ελάχιστο υποσύνολο

en: Choose if you want to offer a gift when the cart has a minimum number of items or a minimum subtotal amount
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να προσφέρετε ένα δώρο όταν το καλάθι έχει ελάχιστο αριθμό αντικειμένων ή ελάχιστο ποσό υποσυνόλου

en: Offer gifts if total items in cart:
el_GR: Προσφορά δώρων αν το σύνολο αντικειμένων στο καλάθι είναι:

en: is greater than
el_GR: είναι μεγαλύτερο από

en: is less than
el_GR: είναι λιγότερο από

en: is equal to
el_GR: είναι ίσο με

en: is not equal to
el_GR: δεν είναι ίσο με

en: Set how many items the user has to have in the cart in order to see the gift products
el_GR: Ορίστε πόσα αντικείμενα πρέπει να έχει ο χρήστης στο καλάθι για να δει τα προϊόντα δώρου

[ctx: Offer gifts if subtotal is higher then $]
note: translators: %s is the WooCommerce currency symbol
en: Offer gifts if subtotal is higher then (%s)
el_GR: Προσφέρετε δώρα αν το υποσύνολο είναι μεγαλύτερο από (%s)

en: Set the minimum subtotal required to offer this gift in cart
el_GR: Ορίστε το ελάχιστο απαιτούμενο υποσύνολο για να προσφέρετε αυτό το δώρο στο καλάθι

en: Text to show in modal window
el_GR: Κείμενο προς εμφάνιση σε βοηθητικό παράθυρο

note: translators: %s is the placeholder to use, to display the amount of product that is possible add with this discount
en: Enter a custom text that will be shown in the modal window to describe this offer. Use %s to show the number of products dynamically.
el_GR: Εισάγετε ένα προσαρμοσμένο κείμενο που θα εμφανίζεται στο βοηθητικό παράθυρο για να περιγράψετε αυτή την προσφορά. Χρησιμοποιήστε %s για να εμφανίσετε τον αριθμό προϊόντων δυναμικά.

en: You can add {{total_to_add}} product(s) for free!
el_GR: Μπορείτε να προσθέσετε {{total_to_add}} προϊόν(τα) δωρεάν!

en: Add a custom message in products offered as gift
el_GR: Εισάγετε προσαρμοσμένο μήνυμα για τα προϊόντα που προσφέρονται ως δώρο

en: Set offer rules
el_GR: Ορισμός κανόνων προσφοράς

en: Create the special offer rule for the products you selected
el_GR: Δημιουργήστε κανόνα ξεχωριστής προσφοράς για τα επιλεγμένα προϊόντα

en: Repeat
el_GR: Επανάληψη

en: Enable this option to repeat the rule. For example, if you offer a 50% discount when purchasing a second product, when the user purchases four products, the rule is applied twice and the user gets a 50% discount on two of the four purchased products.
el_GR: Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή για να γίνει επανάληψη κανόνα. Για παράδειγμα, αν προσφέρετε έκπτωση 50% κατα την αγορά δεύτερου προϊόντος, όταν ο χρήστης αγοράσει τέσσερα προϊόντα, ο κανόνας εφαρμόζεται διπλά και ο χρήστης κερδίζει έκπτωση 50% σε δυο από τα τέσσερα αγορασμένα προϊόντα.

en: Promote offer in modal window
el_GR: Προώθηση προσφοράς σε βοηθητικό παράθυρο

en: Enable to show a modal window after the user adds the product to the cart (from product page only). The modal window will display the other products linked to the offer and will only appear if there's at least one special offer set up for the current product.
el_GR: Ενεργοποιήστε βοηθητικό παράθυρο προς εμφάνιση αφού ο χρήστης προσθέσει το προϊόν στο καλάθι (μόνο από σελίδα προϊόντος). Το βοηθητικό παράθυρο θα εμφανίζει τα υπόλοιπα προϊόντα συνδεδεμένα με την προσφορά, η οποία θα εμφανίζεται αν έχει οριστεί τουλάχιστον μια ειδική προσφορά για το τρέχον προϊόν.

en: Get a special discount if you add {{total_to_add}} product(s) to your order.
el_GR: Αποκτήστε ειδική έκπτωση αν προσθέσετε {{total_to_add}} στο προϊόν(τα) της παραγγελίας σας.

note: translators: name of product
en: Gift %s removed properly
el_GR: Το δώρο %s αφαιρέθηκε επιτυχώς

en: Quantity
el_GR: Ποσότητα

en: Price
el_GR: Τιμή

en: % Discount
el_GR: % Έκπτωση

en: Please note: you've saved %total_discount_percentage% on this order today
el_GR: Παρακαλώ σημειώστε: έχετε αποθηκεύσει %total_discount_percentage% σε αυτή την παραγγελία σήμερα

note: translators: name of product
en: Gift %s added properly
el_GR: Το δώρο %s προστέθηκε επιτυχώς

en: Qty in cart
el_GR: Ποσότητα στο καλάθι

en: Do you really want to delete this rule?
el_GR: Θέλετε να διαγράψετε αυτόν τον κανόνα;

en: Discount
el_GR: Έκπτωση

en: Parent Item:
el_GR: Γονικό Αντικείμενο:

en: All Discount Rules
el_GR: Όλοι οι Κανόνες Έκπτωσης

en: View Discount Rules
el_GR: Προβολή Κανόνων Έκπτωσης

en: + Add Rule
el_GR: + Προσθήκη Κανόνα

en: Update Discount Rule
el_GR: Ανανέωση Κανόνα Έκπτωσης

en: Not found
el_GR: Δεν βρέθηκε

en: Not found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκε στον Κάδο Ανακύκλωσης

en: Offer ends: %s
el_GR: Η προσφορά τελειώνει: %s

en: Create a special offer rule for the purchase of:
el_GR: Δημιουργήστε κανόνα ειδικής προσφοράς για την αγορά:

en: Create a quantity rule for the purchase of:
el_GR: Δημιουργήστε κανόνα ποσότητας για την αγορά:

en: All products
el_GR: Όλα τα προϊόντα

en: Specific products
el_GR: Συγκεκριμένα προϊόντα

en: Specific product categories
el_GR: Κατηγορίες συγκεκριμένων προϊόντων

en: Specific product tags
el_GR: Συγκεκριμένες ετικέτες προϊόντος

en: Apply rule to:
el_GR: Εφαρμογή κανόνα σε:

en: Search the product(s) to include in the rule
el_GR: Αναζήτηση προϊόντος(ων) που θα περιλαμβάνονται στον κανόνα

en: Search for a category
el_GR: Αναζήτηση κατηγορίας

en: Search the product categories to include in the rule
el_GR: Αναζήτηση κατηγοριών προϊόντος που θα περιλαμβάνονται στον κανόνα

en: Search for a tag
el_GR: Αναζήτηση ετικέτας

en: Search the product tags to include in the rule
el_GR: Αναζήτηση ετικετών προϊόντος που θα περιλαμβάνονται στον κανόνα

en: Choose which product(s) to exclude
el_GR: Επιλέξτε ποιο προϊόν(τα) να αποκλείσετε

en: Search the product(s) to exclude from this rule
el_GR: Αναζήτηση προϊόντος(ων) για απόκλιση από τον κανόνα

en: Choose the product categories to exclude
el_GR: Αναζήτηση κατηγοριών προϊόντος προς απόκλιση

en: Search the product categories to exclude from this rule
el_GR: Αναζήτηση κατηγοριών προϊόντος για απόκλιση από τον κανόνα

en: Choose which product tags to exclude
el_GR: Επιλέξτε ποιες ετικέτες προϊόντος να αποκλείσετε

en: Search the product tags to exclude from this rule
el_GR: Αναζήτηση ετικετών προϊόντος για απόκλιση από τον κανόνα

en: Exclude products from this rule
el_GR: Απόκλιση προϊόντων από αυτόν τον κανόνα

en: Enable if you want to exclude specific products from this rule
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε συγκεκριμένα προϊόντα από αυτόν τον κανόνα

en: Exclude
el_GR: Απόκλιση

en: Choose which product(s) to include
el_GR: Επιλέξτε ποιο προϊόν(τα) να περιλαμβάνεται

en: Search the product(s) to include in this discount
el_GR: Αναζήτηση προϊόντος(ων) που να περιλαμβάνεται στην έκπτωση

en: Choose which product categories to include
el_GR: Επιλέξτε ποιες κατηγορίες προϊόντος να περιλαμβάνετε

en: Search the product categories to include in the discount
el_GR: Αναζήτηση κατηγοριών προϊόντος που θα περιλαμβάνονται στην έκπτωση

en: Choose which product tags to include
el_GR: Επιλέξτε ποιες ετικέτες προϊόντος να περιλαμβάνονται

en: Search the product tags to include in the discount
el_GR: Αναζήτηση ετικετών προϊόντος που θα περιλαμβάνονται στην έκπτωση

en: Search the product(s) to exclude
el_GR: Αναζήτηση προϊόντος(ων) για απόκλιση

en: Search the product categories to exclude
el_GR: Αναζήτηση κατηγοριών προϊόντων προς απόκλιση

en: Search the product tags to exclude
el_GR: Αναζήτηση ετικετών προϊόντος προς απόκλιση

en: Apply discount to a different product or category
el_GR: Εφαρμόστε την έκπτωση σε άλλο προϊόν ή κατηγορία

en: Apply discount to
el_GR: Εφαρμογή έκπτωσης σε

en: Exclude products from this discount
el_GR: Απόκλιση προϊόντων από αυτή την έκπτωση

en: Enable if you want to exclude specific products from this discount
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε συγκεκριμένα προϊόντα από αυτή την έκπτωση

en: Exclude users from this discount
el_GR: Απόκλιση χρηστών από αυτή την έκπτωση

en: Enable if you want to exclude specific users from this discount
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε συγκεκριμένους χρήστες από αυτή την έκπτωση

en: Exclude users from this rule
el_GR: Αποκλείστε χρήστες από αυτό τον κανόνα

en: Enable if you want to exclude specific users from this rule
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε συγκεκριμένους χρήστες από αυτόν τον κανόνα

en: Apply discount to:
el_GR: Εφαρμογή έκπτωσης σε:

en: All users
el_GR: Όλοι οι χρήστες

en: Only to specific users
el_GR: Μόνο σε συγκεκριμένους χρήστες

en: Only to specific user roles
el_GR: Μόνο σε συγκεκριμένους ρόλους χρήστη

en: User roles included
el_GR: Ρόλοι χρήστη που περιλαμβάνονται

en: Users included
el_GR: Χρήστες που περιλαμβάνονται

en: Specific users
el_GR: Συγκεκριμένοι χρήστες

en: Specific user roles
el_GR: Συγκεκριμένοι ρόλοι χρήστη

en: Choose which user role(s) to exclude
el_GR: Επιλέξτε ποιον ρόλο χρήστη(ων) να αποκλείσετε

en: Choose which user(s) to exclude
el_GR: Επιλέξτε ποιον χρήστη(ες) να αποκλείσετε

en: Schedule offer
el_GR: Προγραμματισμός προσφοράς

en: Schedule discount
el_GR: Προγραμματισμός έκπτωσης

en: Schedule rule
el_GR: Προγραμματισμός κανόνα

en: Choose whether to schedule a start and end time for this rule
el_GR: Επιλέξτε αν θέλετε να προγραμματίσετε ώρα έναρξης και τερματισμού για αυτόν τον κανόνα

en: Set offer based on
el_GR: Ορίστε προσφορά βάσει

en: Quantity rule will check
el_GR: Ο κανόνας έκπτωσης θα ελέγχει

en: Item quantity in cart line
el_GR: Ποσότητα αντικειμένου σε γραμμή καλαθιού

en: Total number of products in cart
el_GR: Συνολικός αριθμός προϊόντων στο καλάθι

en: Disable other rules with lower priority
el_GR: Απενεργοποιήστε άλλους κανόνες με μικρότερη προτεραιότητα

en: Show discount in loop
el_GR: Εμφάνιση έκπτωσης σε βρόχο

en: Enable if you want to show the discounted price in the loop
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να εμφανίζετε την τιμή έκπτωσης σε βρόχο

en: Add a custom message in products where the discount is applied
el_GR: Προσθήκη προσαρμοσμένου μηνύματος σε προϊόντα όπου εφαρμόζεται η έκπτωση

en: Users
el_GR: Χρήστες

en: Number of orders
el_GR: Αριθμός παραγγελιών

en: Total amount spent
el_GR: Συνολικό ποσό που έχει ξοδευτεί

en: Cart items
el_GR: Αντικείμενα καλαθιού

en: Cart subtotal
el_GR: Υποσύνολο καλαθιού

en: Condition name
el_GR: Όνομα συνθήκης

en: Set a name for this cart rule condition
el_GR: Ορισμός ονόματος για αυτή τη συνθήκη κανόνα καλαθιού

en: Create a condition based on:
el_GR: Δημιουργία συνθήκης βάσει:

en: Choose the condition type
el_GR: Επιλογή τύπου συνθήκης

en: Apply discount to these users
el_GR: Εφαρμογή έκπτωσης σε αυτούς τους χρήστες

en: Apply discount to these user roles
el_GR: Εφαρμογή έκπτωσης σε αυτούς τους ρόλους χρήστη

en: Search for a role
el_GR: Αναζήτηση ρόλου

en: Users excluded
el_GR: Αποκλεισμένοι χρήστες

en: Choose which users to exclude from this discount
el_GR: Επιλέξτε ποιοι χρήστες να αποκλείονται από αυτή την έκπτωση

en: Users roles excluded
el_GR: Αποκλεισμένοι ρόλοι χρήστη

en: Choose which user roles to exclude from this discount
el_GR: Επιλέξτε ποιοι ρόλοι χρήστη να αποκλείονται από αυτή την έκπτωση

en: Specific users or user roles
el_GR: Συγκεκριμένους χρήστες ή ρόλους χρήστη

en: Require specific products in the cart
el_GR: Να απαιτούνται συγκεκριμένα προϊόντα στο καλάθι

en: Select product
el_GR: Επιλογή προϊόντος

en: Choose which products are required in the cart to apply the discount
el_GR: Επιλέξτε ποια προϊόντα να απαιτούνται στο καλάθι για να εφαρμόζεται η έκπτωση

en: Search for products
el_GR: Αναζήτηση προϊόντων

en: Apply the discount if:
el_GR: Εφαρμόστε την έκπτωση αν:

en: At least one selected product is in the cart
el_GR: Τουλάχιστον ένα επιλεγμένο προϊόν είναι στο καλάθι

en: All selected products are in the cart
el_GR: Όλα τα επιλεγμένα προϊόντα είναι στο καλάθι

en: Select product category
el_GR: Επιλέξτε κατηγορία προϊόντος

en: Choose which product categories are required in the cart to apply the discount
el_GR: Επιλέξτε ποιες κατηγορίες προϊόντος να απαιτούνται στο καλάθι για να εφαρμόζεται η έκπτωση

en: At least one of the selected product categories is in the cart
el_GR: Τουλάχιστον μια από τις επιλεγμένες κατηγορίες προϊόντος είναι στο καλάθι

en: All selected product categories are in the cart
el_GR: Όλες οι επιλεγμένες κατηγορίες προϊόντος είναι στο καλάθι

en: Require specific product tags in the cart
el_GR: Να απαιτούνται συγκεκριμένες ετικέτες προϊόντος στο καλάθι

en: Select product tag
el_GR: Επιλογή ετικέτας προϊόντος

en: At least one selected product tag is in cart
el_GR: Τουλάχιστον μια επιλεγμένη ετικέτα προϊόντος είναι στο καλάθι

en: All selected product tags are in cart
el_GR: Όλες οι επιλεγμένες ετικέτες προϊόντος είναι στο καλάθι

en: Exclude specific products in cart
el_GR: Απόκλιση συγκεκριμένων προϊόντων από το καλάθι

en: Enable to exclude specific products from discount conditions
el_GR: Ενεργοποιήστε να αποκλείονται συγκεκριμένα προϊόντα από τις συνθήκες έκπτωσης

en: Choose which products to exclude from this cart condition validation
el_GR: Επιλέξτε ποια προϊόντα να αποκλείονται από την επικύρωση συνθήκης καλαθιού

en: Exclude 'on-sale products'
el_GR: Απόκλιση ‘προϊόντα σε προσφορά’

en: Enable if you want to exclude 'on-sale products' from discount conditions
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε ‘προϊόντα σε προσφορά’ από τις συνθήκες έκπτωσης

en: Exclude specific product categories from discount validation
el_GR: Απόκλιση συγκεκριμένων κατηγοριών προϊόντος από την επικύρωση έκπτωσης

en: Enable if you want to exclude products of specific categories from discount validation
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε προϊόντα συγκεκριμένων κατηγοριών από την επικύρωση έκπτωσης

en: Enable if you want to exclude products of specific tags from discount validation
el_GR: Ενεργοποιήστε αν θέλετε να αποκλείσετε προϊόντα συγκεκριμένων ετικετών από την επικύρωση συνθήκης

en: Disable discount when specific products are in cart
el_GR: Απενεργοποίηση έκπτωσης όταν συγκεκριμένα προϊόντα είναι στο καλάθι

en: Choose which products will disable the discount
el_GR: Επιλέξτε ποια προϊόντα θα απενεργοποιούν την έκπτωση

en: Choose which product categories will disable the discount
el_GR: Επιλέξτε ποιες κατηγορίες προϊόντων θα απενεργοποιούν την έκπτωση

en: Choose which product tags will disable the discount
el_GR: Επιλέξτε ποιες ετικέτες προϊόντων θα απενεργοποιούν την έκπτωση

en: Condition type
el_GR: Τύπος συνθήκης

en: Choose which kind of condition to create based on products
el_GR: Επιλέξτε το είδος της συνθήκης που θα δημιουργήσετε με βάση τα προϊόντα

en: Check quantity of
el_GR: Επιλέξτε ποσότητα των

en: Guest
el_GR: Επισκέπτης

en: Require specific brands in cart
el_GR: Να απαιτούνται συγκεκριμένες μάρκες στο καλάθι

en: Include a list of brands
el_GR: Περιλαμβάνετε μια λίστα από μάρκες

en: Choose which brands are required in cart to apply the discount
el_GR: Επιλέξτε ποιες μάρκες να απαιτούνται στο καλάθι για να εφαρμόζεται η έκπτωση

en: Search for a brand
el_GR: Αναζήτηση μάρκας

en: At least one selected brand is in cart
el_GR: Τουλάχιστον μια επιλεγμένη μάρκα είναι στο καλάθι

en: All selected brands are in cart
el_GR: Όλες οι επιλεγμένες μάρκες είναι στο καλάθι

en: Exclude specific brands from discount validation
el_GR: Να αποκλείονται συγκεκριμένες μάρκες από την επικύρωση έκπτωσης

en: Exclude a list of brands
el_GR: Απόκλιση λίστας από μάρκες

en: Choose which brands to exclude from this cart discount validation
el_GR: Επιλέξτε ποιες μάρκες να αποκλείονται από αυτή την επικύρωση έκπτωσης καλαθιού

en: Enable to disable the discount if users have specific brands in their cart
el_GR: Ενεργοποιήστε να γίνεται απενεργοποίηση έκπτωσης αν οι χρήστες έχουν συγκεκριμένες μάρκες στο καλάθι τους

en: Select a list of brands
el_GR: Επιλογή λίστας από μάρκες

en: Choose which brands will disable the discount
el_GR: Επιλέξτε ποιες μάρκες θα απενεργοποιούν την έκπτωση

en: Specific product brands
el_GR: Συγκεκριμένες μάρκες προϊόντος

en: Search the brand(s) to include in the rule
el_GR: Επιλέξτε ποια μάρκα(ες) να περιλαμβάνεται στον κανόνα

en: Choose which brand(s) to exclude
el_GR: Επιλέξτε ποια μάρκα(ες) να αποκλείονται

en: Search the brand(s) to exclude from the rule
el_GR: Αναζήτηση μάρκας(ες) προς απόκλιση από τον κανόνα

en: Specific vendors
el_GR: Συγκεκριμένοι πωλητές

en: Search the vendor(s) to include in the rule
el_GR: Αναζήτηση του πωλητή(ων) που να περιλαμβάνεται στον κανόνα

en: Choose which vendor(s) to exclude
el_GR: Επιλέξτε ποιον πωλητής(ες) να αποκλείσετε

en: Search the vendor(s) to exclude from this discount
el_GR: Αναζήτηση του πωλητή(ων) προς απόκλιση από την έκπτωση

en: Choose which vendor(s) to include
el_GR: Επιλέξτε ποιος πωλητής(ες) να περιλαμβάνεται

en: Search the vendor(s) to include in this discount
el_GR: Αναζήτηση του πωλητή(ων) που να περιλαμβάνεται στην έκπτωση

en: Search for a vendor
el_GR: Αναζήτηση πωλητή

en: Require specific vendors in cart
el_GR: Να απαιτούνται συγκεκριμένοι πωλητές στο καλάθι

en: Include a list of vendors
el_GR: Περιλαμβάνετε λίστα πωλητών

en: Choose which vendors are required in cart to apply the discount
el_GR: Επιλέξτε ποιοι πωλητές απαιτούνται στο καλάθι για να εφαρμόζεται η έκπτωση

en: Exclude specific vendors from discount validation
el_GR: Απόκλιση συγκεκριμένων πωλητών από την επικύρωση έκπτωσης

en: Exclude a list of vendors
el_GR: Απόκλιση λίστας πωλητών

en: Choose which product vendors to exclude from this cart validation
el_GR: Επιλέξτε ποιοι πωλητές προϊόντος να αποκλείονται από την επικύρωση καλαθιού

en: YITH WooCommerce Dynamic Price Table
el_GR: YITH WooCommerce Δυναμικός Πίνακας Τιμής

en: YITH Dynamic Price Table
el_GR: YITH Δυναμικός Πίνακας Τιμής

en: Product ID
el_GR: ID προϊόντος

en: Leave empty for single product page
el_GR: Διατηρήστε κενό για την σελίδα απλού προϊόντος

en: YITH WooCommerce Dynamic Product Notes
el_GR: YITH WooCommerce Δυναμικές Σημειώσεις Προϊόντος

en: YITH Dynamic Product Notes
el_GR: YITH Δυναμικές Σημειώσεις Προϊόντος

en: YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts Premium is enabled but not effective. It requires WooCommerce in order to work.
el_GR: Το YITH WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts Premium είναι ενεργοποιημένο αλλά αναποτελεσματικό. Για σωστή λειτουργία απαιτείται WooCommerce.

en: Cart settings
el_GR: Ρυθμίσεις καλαθιού

en: Enter a text to identify the coupon in cart, when a discount is applied
el_GR: Εισάγετε κείμενο για να αναγνωρίζετε το κουπόνι στο καλάθι, κατα την εφαρμογή έκπτωσης

en: Calculate cart discount starting from
el_GR: Υπολογισμός έκπτωσης καλαθιού ξεκινώντας από

en: Subtotal - tax excluded
el_GR: Υποσύνολο - δεν περιλαμβάνεται φόρος

en: Subtotal - tax included
el_GR: Υποσύνολο - περιλαμβάνεται φόρος

en: Show special offers in cart by adapting
el_GR: Εμφάνιση ειδικών προσφορών στο καλάθι με προσαρμογή

en: Choose how to show the discounts or special prices in cart
el_GR: Επιλέξτε πως να εμφανίζετε τις εκπτώσεις ή ειδικές τιμές στο καλάθι

en: Show amount discount info on cart
el_GR: Εμφάνιση στοιχείων έκπτωσης ποσού στο καλάθι

en: Add a custom message in the cart totals
el_GR: Προσθήκη προσαρμοσμένου μηνύματος στα σύνολα καλαθιού

en: Price format
el_GR: Μορφή τιμής

en: WPML settings
el_GR: Ρυθμίσεις WPML

en: Product page settings
el_GR: Ρυθμίσεις σελίδας προϊόντος

en: Show the discount custom messages
el_GR: Εμφάνιση προσαρμοσμένων μηνυμάτων έκπτωσης

en: Message position
el_GR: Θέση μηνύματος

en: Choose where to show the discount rules messages
el_GR: Επιλέξτε που να εμφανίζονται τα μηνύματα κανόνων έκπτωσης

en: Before "Add to cart" button
el_GR: Πριν από κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: After "Add to cart" button
el_GR: Μετά από κουμπί “Προσθήκη στο καλάθι”

en: Before excerpt
el_GR: Πριν από απόσπασμα

en: After excerpt
el_GR: Μετά από απόσπασμα

en: After product meta
el_GR: Μετά από meta προϊόντος

en: Show quantity tables
el_GR: Εμφάνιση πινάκων ποσότητας

en: Vertical
el_GR: Κάθετα

en: Horizontal
el_GR: Οριζόντια

en: Table position
el_GR: Θέση πίνακα

en: Choose where to show the quantity table on product pages
el_GR: Επιλέξτε πού να εμφανίζεται ο πίνακας ποσότητας στις σελίδες προϊόντος

en: Table labels
el_GR: Επιγραφές πίνακα

en: Show as default
el_GR: Εμφάνιση ως προεπιλεγμένο

en: The first discount rule (usually the minimum discount)
el_GR: Ο πρώτος κανόνας έκπτωσης (συνήθως η ελάχιστη έκπτωση)

en: The last discount rule (usually the maximum discount)
el_GR: Ο τελευταίος κανόνας έκπτωσης (συνήθως η μέγιστη έκπτωση)

en: Select default quantity in the table
el_GR: Επιλογή της προεπιλεγμένης ποσότητας στον πίνακα

en: Enable to automatically select the first quantity rule in the table
el_GR: Ενεργοποίηση αυτόματης επιλογής του πρώτου κανόνα ποσότητας του πίνακα

en: Change product price when user changes quantity
el_GR: Αλλαγή τιμής προϊόντος όταν ο πελάτης αλλάζει ποσότητα

en: Confirm and close window
el_GR: Επιβεβαίωση και κλείσιμο παραθύρου

en: No, thanks
el_GR: Όχι, ευχαριστώ

en: Browse the products
el_GR: Περιήγηση σε προϊόντα

en: Select a variation
el_GR: Επιλογή παραλλαγής

en: Save options
el_GR: Αποθήκευση επιλογών
